KONST / Litografier / Färglitografi 11978004
nr 1197 8004
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Stockholms ytterskärgård. Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 42x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:46:11
26/7 22:50:18
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson